Рада ухвалила закон про пільгове розмитнення авто на єврономерах

Рада ухвалила закон про пільгове розмитнення авто на єврономерах

З року випуску транспорту повинно пройти понад п'ять років

Рада ухвалила закон про пільгове розмитнення авто на єврономерах
Фото: pixabay.com

Верховна Рада на пів року продовжила пільгове розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, про це йдеться в законопроєктах 4643-д і 4644-д, передає «Інтерфакс-Україна».

«За» законопроєкт в другому читанні проголосували 235 й 237 народних депутатів, при необхідних 226 голосах.

Передбачається встановлення терміну у 180 днів для пільгового оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) та акцизним податком транспортних засобів особистого користувача, ввезених в Україну з порушеннями митного законодавства. Також на цей термін встановлюється пільгове митне оформлення автомобілів, включно зі звільненням від мита.

Для учасників бойових дій встановлюється окремий термін – 270 днів за умови документального підтвердження їх перебування на території ООС більш ніж 90 днів.

Транспортні засоби, які будуть підлягати пільговому митному оформленню або можуть бути вивезені з України на пільгових умовах, повинні бути особистого користування та з року випуску яких пройшло понад п'яти років. Також вони повинні класифікуватися за товарними позиціями 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонн).

Зазначається, що закони поширюються на автомобілі, завезені в Україну до 1 січня 2021 року.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроєкти № 4643-д і № 4644-д, яким встановлюється пільгова ставка для розмитнення автомобілів на єврономерах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті