Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Tesla пропонувала нинішньому главі VW Герберту Діссу посаду гендиректора в 2015 році - BI

Tesla пропонувала нинішньому главі VW Герберту Діссу посаду гендиректора в 2015 році - BI

Замість того, щоб переїхати до США, він обрав Європу, хоча і є давнім шанувальником Tesla і одним з перших інвесторів компанії.

Tesla пропонувала нинішньому главі VW Герберту Діссу посаду гендиректора в 2015 році - BI
Герберт Дісс
фото www.flickr.com/photos/42850198@N06/41324587150

Американський виробник електрокарів Tesla запропонував Герберту Діссу посаду генерального директора у 2015 році, перш ніж він пішов з BMW в Volkswagen. Як повідомляє Business Insider не посилаючись на джерело інформації, засновник концерну Ілон Маск склав проєкт трудового договору для німця.

Замість того, щоб переїхати в Сполучені Штати і очолити Tesla, Дісс залишився в Європі, приєднавшись до ради директорів Volkswagen в липні 2015 року в якості голови однойменного бренду, всього за кілька місяців до того, як скандал з «дизельгейтом» став надбанням громадськості.

У квітні 2018 року Дісса призначили новим керівником німецького концерну замість Маттіаса Мюллера. За неофіційними даними, рада директорів змусила Мюллера піти у зв'язку з провалом реалізації нової стратегії розвитку VW до 2025 року, згідно з якою через 10 років після «дизельгейта» концерн повинен стати світовим лідером серед виробників «зелених» автомобілів.

Видання зазначає, що нинішній глава VW є давнім шанувальником Tesla і одним з перших інвесторів компанії.

Пропозиція Tesla Діссу надійшла через рік після того, як Daimler продала свої акції американського виробника, і через два роки після того, як рада директорів BMW розглянула можливість придбання Tesla.

Ця новина з'явилася у зв'язку з тим, що Volkswagen стає головним конкурентом Tesla на світовому ринку електромобілів.

Дісс зазначив, що попит на автомобілі VW зростає в США, Бразилії та Китаї. У компанії також зростає кількість замовлень в Європі. За його словами, єдиним фактором, який стоїть на заваді глобальному відновленню автомобільного сектора після пандемії COVID-19 є брак напівпровідників.

Нагадаємо: минулого місяця акції Volkswagen виросли майже на 30% після того, як компанія детально розповіла про план, який має дозволити їй стати лідером на ринку електромобілів до 2025 року, змістивши з першого місця Tesla. Це стало рекордним зростанням акцій Volkswagen за 12 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті