ЄБРР виділить «Кернелу» до $57 млн

ЄБРР виділить «Кернелу» до $57 млн

В рамках синдикованого кредиту загальним обсягом $200 млн

ЄБРР виділить «Кернелу» до $57 млн
фото: agrarii-razom.com.ua

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть агрохолдингу «Кернел» $ 57 млн в рамках синдикованої кредитної лінії на загальну суму до $200 млн, яку агровиробник направить на забезпечення закупівель, зберігання, транспортування та експорту сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на пресреліз ЄБРР.

«Фінансування допоможе «Кернел Груп» почати новий сезон з достатнім оборотним капіталом для закупівлі зернових і їх підготовки до експорту, використовуючи повною мірою свою недавно розширену інфраструктуру. Кредит також дозволить компанії продовжити та збільшити авансові платежі сільськогосподарським виробникам, що особливо важливо для забезпечення розвитку малих сільськогосподарських підприємств в Україні», – йдеться у повідомленні.

За даними ЄБРР, синдиковане фінансування на загальну суму $200 млн організовано французьким інвестбанком Natixis.

Як повідомлялося, агрохолдинг «Кернел», у другому кварталі 2021 року фінансового року отримав $ 170,64 млн чистого прибутку, що в 3,8 раза більше, ніж за аналогічний період попереднього ФГ, а її виторг в жовтні-грудні 2020 року збільшився на 28,5% – до $1 млрд 326,75 млн.

У лютому 2019 року ЄБРР організував фінансування в розмірі $56 млн для «Кернел Груп».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті