Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
LG і Magna близькі до угоди щодо виробництва електромобілів Apple Car – інсайдери

LG і Magna близькі до угоди щодо виробництва електромобілів Apple Car – інсайдери

Спільне підприємство LG Magna e-Powertrain при цьому буде оцінено в $1 млрд

LG і Magna близькі до угоди щодо виробництва електромобілів Apple Car – інсайдери
фото Shutterstock

Південнокорейська LG Electronics і канадський постачальник автозапчастин Magna International ведуть переговори з компанією Apple про спільне виробництво першого електромобіля в рамках проекту «Apple Car». За інформацією інсайдерів, учасники переговорів впритул наблизилися до підписання контракту з Apple і створення спільного підприємства з попередньою назвою LG Magna e-Powertrain. Очікується, що ця нова компанія збере тестову партію машин вже до першого кварталу 2024 року.

«СП LG Magna e-Powertrain дуже близька до підписання контрактів з Apple, відповідно до яких LG і Magna займуться виробництвом електромобілів Apple. Деталі контракту все ще обговорюються», – повідомили анонімні інформатори виданню The Korea Times, на яке посилається HighTech Plus.

Джерела стверджують, що Apple поки що не зацікавлена в масштабному виробництві і хоче обмежитися невеликою партією електромобілів – розробник електроніки планує оцінити свою конкурентоздатність на принципово новому ринку. LG здається найбільш вигідним партнером для Apple. Компанія з Південної Кореї вже постачає дисплеї, акумулятори та інші пристрої, необхідні для виробництва iPhone, iPad і MacBook. З цієї причини Apple не доведеться перебудовувати глобальні ланцюжки поставок – LG гарантує швидке виготовлення акумуляторів, а Magna зможе надати відсутні автомобільні компоненти.

Після укладення угоди три сторони визначать деталі виробництва Apple Car. Орієнтовна мета на перший етап – провести тестову партію і анонсувати сам електромобіль на початку 2024 року. Спільне підприємство LG Magna e-Powertrain при цьому буде оцінено в $1 млрд, LG контролюватиме 51% акцій, а Magna – 49%.

За інформацією The Korea Times, офіційно угода зі створення цієї нової компанії буде закрита в липні цього року (якщо угоди з Apple буде досягнуто).

Варто відзначити, що раніше – в лютому цього року – аналітики Piper Sandler дали прогноз, який практично повністю відповідає новій інформації про Apple Car. Тоді в консалтинговій компанії повідомили, що в найближчі роки Apple планує «промацати» ринок електромобілів – продати до 100 000 авто протягом 2024 року і заробити на цьому близько $5 млрд. А потім, коли розробник електроніки визначиться з перспективами, Apple перейде до повноцінної експансії.

Раніше повідомлялося, що Apple призупинила переговори з Kia та Hyundai щодо створення електромобіля.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті