Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Санкції РФ у відповідь на американські є «ескалаційними та гідними жалю» - Держдеп

Санкції РФ у відповідь на американські є «ескалаційними та гідними жалю» - Держдеп

Вашингтон залишає за собою право «відповісти на будь-які заходи у відповідь Росії проти США»

Санкції РФ у відповідь на американські є «ескалаційними та гідними жалю» - Держдеп
фото pixabay.com

Представник Державного департаменту США заявив, що санкції Росії, впроваджені у відповідь, щодо американських чиновників і дипломатів викликають жаль і є ескалацією ситуації.

Як повідомляє Reuters, Вашингтон заявив, що його власні санкції є розплатою за втручання Росії в тогорічні вибори в США, кібератаки, залякування України та інші зловмисні дії. Росія, своєю чергою, заперечує всі звинувачення США.

Представник Держдепу наголосив, що «вступати в цикл ескалації не в наших інтересах, але ми залишаємо за собою право відповісти на будь-які заходи у відповідь Росії проти США».

Нагадаємо: адміністрація Джо Байдена ввела санкції проти російських компаній і чиновників, російського держборгу, а також оголосила про видворення десяти російських дипломатів.

У відповідь Міністерство закордонних справ Росії опублікувало список санкцій у відповідь на американські Для восьми чинних і колишніх високопоставлених чиновників і діячів США безстроково закрито в'їзд в Росію.

МЗС РФ зазначив, що вважає цих людей причетними до розробки і реалізації антиросійського курсу США.

На додачу Росія вишле десять американських дипломатів і обмежить практику короткострокових відряджень по лінії Держдепартаменту для забезпечення роботи диппредставництв; повністю припинить практику найму дипмісіями США адміністративно-технічних працівників з числа росіян і третіх країн; припинить дію двостороннього Меморандуму 1992 року «Про розуміння щодо «відкритої суші» «через систематичні порушення співробітниками диппредставництв США правил здійснення поїздок по території Росії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті