Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Україна та США обговорюють постачання газу з LNG-терміналів – ОГТСУ

Україна та США обговорюють постачання газу з LNG-терміналів – ОГТСУ

Підтримка США важлива для збереження Україною статусу основного транзитера російського газу в Європу

Україна та США обговорюють постачання газу з LNG-терміналів – ОГТСУ
Фото: unian.ua

Україна обговорює з США транспортування природного газу з LNG-терміналів. Про це заявив генеральний директор «Оператора ГТС України» Сергій Макогон на своїй сторінці у фейсбуці.

«Мали конструктивну зустріч з дипломатичним корпусом Посольства США в Україні щодо енергетичної безпеки України та Європи, джерела постачання газу до країн ЄС та ін. Не оминули в розмові й нові потенційні можливості та проєкти, зокрема, транспортування природного газу з LNG-терміналів», – написав Макогон.

За його словами, тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін у розмові з представниками «Оператора ГТС» підтвердила, що «Північний потік-2» – погана угода». Він зазначив, що США залишаються послідовним партнером України в боротьбі за енергетичну безпеку.

«Наразі це вкрай важливо для нас, оскільки Україна має зберегти за собою статус основного транзитера російського газу в Європу», – наголосив Макогон.

Нагадаємо: російський «Газпром» поступово зменшує транзит через Україну. Після запуску Турецького Потоку -1 та 2 транзит до Туреччини, Греції та Болгарії повністю перейшов з України до нових газогонів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті