Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Нафтокомпанія BP припинить марно спалювати газ при роботі на найбільшому родовищі США

Нафтокомпанія BP припинить марно спалювати газ при роботі на найбільшому родовищі США

Компанія витратить кошти для будівництва інфраструктури, щоб транспортувати газ

Нафтокомпанія BP припинить марно спалювати газ при роботі на найбільшому родовищі США
фото Shutterstock

Британський нафтовий гігант BP має намір відмовитися від факельного спалювання газу при роботі на родовищах у Пермському басейні Техасу і Нью-Мексико, повідомляє Коммерсант з посиланням на The Wall Street Journal.

Повністю перестати спалювати газ при видобутку нафти британська компанія планує до 2025 року.

Факельне спалювання газу – поширена практика серед нафтовиків у Пермському басейні, оскільки більшість виробників тут працюють заради більш прибуткової нафти.

При цьому для виведення і переробки газу, який надходить в якості побічного продукту, потрібно будівництво додаткової інфраструктури. Компанії вважають це зайвими витратами і просто спалюють його.

Крім того, факельне спалювання іноді застосовується в аварійних ситуаціях, коли операторам необхідно скинути тиск у трубах.

Однак факельне спалювання призводить до серйозних викидів парникового газу в атмосферу, а тому в останні роки ця практика потрапила під пильну увагу влади.

Британський нафтовий гігант відтепер намагається позиціонувати себе як більш чисту енергетичну компанію і готовий витратити $1,3 млрд на будівництво трубопроводів та іншої інфраструктури для видобутку, зберігання і транспортування природного газу в Пермському басейні.

Нагадаємо, Net Power запланувала збудувати в США перші газові електростанції з нульовими викидами завдяки новому типу турбін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті