Найбільшим мінусом віддаленої роботи 57% закупівельників вважають недоотримання інформації – опитування

Найбільшим мінусом віддаленої роботи 57% закупівельників вважають недоотримання інформації – опитування

На місце відеозустрічей прийдуть голограмні рішення

Найбільшим мінусом віддаленої роботи 57% закупівельників вважають недоотримання інформації – опитування
Фото: Anna Shvets/Pexels

57% респондентів – переважно фахівців закупівлі та управління ланцюгом поставок – найбільшим мінусом «роботи з дому» вважають певне недоотримання інформації. Про це свідчать результати власного дослідження телеграм-каналу «ЗакупівліNews».

«На їхню думку, в офісі комунікація відбувалась більш ефективно. Адже стандартна офісна ситуація «швидко спитав – десь почув – знаєш контекст – складаєш повноцінну картину» – сильно ускладнилась», – свідчать результати опитування. 

Згідно з повідомленням, 26% – відчувають певні труднощі у сприйнятті співрозмовника. Формат спілкування «екран-обличчя» не дозволяє повною мірою відстежити міміку, мову жестів та інтерпретувати позу людини. 17% – страждають від підвищеної роздратованості через велику кількість відеозустрічей.

57% закупівельників найбільшим мінусом віддаленої роботи вважають недоотримання інформації – опитування

«Цікаво, що респонденти зовсім не лякаються облич крупним планом. Це може свідчити про те, що подібний природний «страх» працює на рівні підсвідомості та вписується у загальне поняття «роздратування», – додають «ЗакупівліNews».

На думку експерта з комунікацій та співвласниці компанії IPSM Вікторії Кравченко, під час відеоспілкування комунікація порушується, як на зовнішньому, так і на внутрішньому рівнях. Людям складніше відстежувати діалог, відчувати співрозмовника за відсутності повноцінного доступу до «невербаліки». Тому у найближчому майбутньому, спеціалісти технологічного світу будуть активно працювати та просувати різноманітні варіанти віртуальної реальності та навіть – голограмні рішення із повноцінним відображенням співрозмовника.

Раніше Mind розповідав про ділові комунікації – 2021: як розмовляти в епоху метамодерну і до чого тут екстремальна чесність.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло