Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
«Антонов» передасть в управління ВАКС одну зі своїх будівель

«Антонов» передасть в управління ВАКС одну зі своїх будівель

Таким чином підприємство удвічі зменшить заборгованість перед держбюджетом

«Антонов» передасть в управління ВАКС одну зі своїх будівель
фото: fg.gov.ua

Державне підприємство «Антонов», яке входить до складу концерну «Укроборонпром», передасть свою будівлю в управління Вищого антикорупційного суду (ВАКС) з метою реструктуризації своєї заборгованості перед державним бюджетом України. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів. Про це повідомляється на сайті «Укроборонпрому».

«Наразі заборгованість «Антонова» перед державою становить майже 424 млн грн. Вона виникла внаслідок випуску у 2009 році ДП «Київський авіаційний завод «Авіант», правонаступником якого є ДП «Антонов», облігацій на суму 858 млн грн під державні гарантії», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на виконання розпорядження підприємство передасть свою будівлю площею 4 285,70 кв. м, яка розміщена у Києві на проспекті Перемоги, 41, в управління ВАКС, що дасть можливість зменшити заборгованість авіапідприємства майже вдвічі: згідно з незалежною оцінкою, ринкова вартість згаданої нежитлової будівлі становить майже 213 млн грн (із ПДВ).

«Ця будівля ніколи не використовувалася у виробничих цілях і фактично була непрофільним активом для ДП «Антонов», що потребувало чималих коштів на її утримання. Завдяки рішенню уряду Вищий антикорупційний суд отримає необхідні приміщення, а авіапідприємство зменшить свої борги», – зазначив заступник генерального директора «Укроборонпрому» з управління активами Мустафа Найєм.

Нагадаємо: держпідприємству «Антонов» дали 3 млрд грн кредиту на будівництво літаків для ЗСУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті