Україна отримає 2,5 млрд грн від МБРР на проведення вакцинації

Україна отримає 2,5 млрд грн від МБРР на проведення вакцинації

Бюджет закупівлі вакцини від COVID-19 становитиме близько 840 млн грн

Україна отримає 2,5 млрд грн від МБРР на проведення вакцинації
Фото: unsplash.com

Україна отримає 2,5 млрд грн допомоги від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР). Кошти підуть на проведення вакцинації. Про це на брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова, повідомляє «Укрінформ».

«Українська система охорони здоров'я отримає додатково 2,5 млрд гривень допомоги від Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Вчора Кабмін погодив запропоновану Міністерством охорони здоров’я угоду про позику в рамках проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», – розповіла Шаталова.

За умовами угоди кошти спрямують на закупівлю вакцини від COVID-19 на суму близько 840 млн грн. Додатково передбачено її логістику, закупівлю обладнання для зберігання, забезпечення холодових ланцюгів, проведення тренінгів з утилізації відходів.

Шаталова зазначила, гроші також підуть на закупівлю додаткового обладнання для забезпечення холодового ланцюга зберігання вакцини, яке замінить холодильники в пунктах щеплення, та обладнання для секвенування штамів вірусу. Близько 900 млн гривень отримає загальний фонд держбюджету.

Нагадаємо: ПРООН надасть Україні близько 25 млн грн на подолання наслідків пандемії. Кошти підуть на запуск ІТ-рішень для відстеження контактних хворих на COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті