До Кіпру зможуть в’їжджати туристи, які повністю пройшли вакцинацію

До Кіпру зможуть в’їжджати туристи, які повністю пройшли вакцинацію

Громадяни 65 країн, кордони з якими відкрив Кіпр, зможуть приїхати на острів

До Кіпру зможуть в’їжджати туристи, які повністю пройшли вакцинацію
фото Pixaby

Кіпр з 10 травня відкриє свої двері для туристів, які повністю пройшли вакцинацію проти коронавірусу, тобто отримали по дві дози вакцини. Їм не потрібно буде проходити тестування чи дотримуватися карантину.

Про це повідомляє агентство Cyprus News Agency з посиланням на міністра туризму Кіпру Савваса Пердіоса, пише Інтерфакс.

Міністр зазначив, що громадяни 65 країн, кордони з якими відкрив Кіпр, зможуть приїхати на острів «без попереднього тестування на COVID-19 і без перебування на обов'язковому карантині, навіть якщо у них були близькі контакти з підтвердженими носіями вірусу».

Протокол про поїздки стосується країн-членів ЄС, країн Європейської економічної зони та країн, що не входять в ЄС, таких як Великоританія, Канада, Білорусь, Єгипет, Грузія, Ізраїль.

Для всіх інших невакцинованих туристів, зокрема, з України, при вʼїзді до Кіпру потрібно мати негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години, а також зробити його по прильоту на острів.

Також стало відомо, що влада Кіпру розробили спеціальну декларацію для туристів, яка дозволяє залишати територію готелю без смс-дозволу, але не більше двох разів на день в будні і трьох – у вихідні.

Подібні обмеження і посилення карантинних заходів були введені на острові, щоб уникнути розповсюдження коронавірусу з 26 квітня по 9 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло