Alphabet прозвітував про свій найприбутковіший квартал в історії

Alphabet прозвітував про свій найприбутковіший квартал в історії

Чистий прибуток зріс на понад 160% до $17,9 млрд, перевищивши попередній рекорд в $15,2 млрд в IV кварталі 2020 року

Alphabet прозвітував про свій найприбутковіший квартал в історії
фото www.flickr.com/photos/nbhattac/8087793186

Техногігант Alphabet щойно повідомив про свій найбільш прибутковий квартал за всю історію, частково завдяки ринку IPO, що швидко розвивається, і зростанню вартості технологічних стартапів.

Як повідомляє CNBC, у своєму звіті про прибутки і збитки за І квартал материнська компанія Google розкрила чистий прибуток від вкладень в акціонерний капітал в розмірі $4,75 млрд, що становить 22% від прибутку Alphabet до оподаткування. Чистий прибуток підскочив більш ніж на 160% до $17,9 млрд, перевищивши попередній рекорд в $15,2 млрд доларів в IV кварталі 2020 року.

Виручка Alphabet виросла на 34% і досягла $55,31 млрд проти $41,15 млрд у січні-березні 2020 року. Доходи сервісу Google Cloud за квартал підскочили на 46% – до $4,05 млрд. Виручка пошукової системи збільшилася до $31,88 млрд із $ 24,50 млрд за той же період роком раніше. Рекламні доходи YouTube злетіли на 49% і перевищили $6 млрд.

Крім домінуючого положення в пошуку і зростаючого хмарного бізнесу, Alphabet в останні роки перетворився в силу венчурного капіталу, використовуючи свій значний баланс для участі технокомпаніях будь-якого розміру. Компанія інвестує в стартапи через GV (раніше Google Ventures), а також в компанії на більш пізніх стадіях і перед IPO через CapitalG (раніше Google Capital).

У міру зростання венчурного портфеля Alphabet збільшується і ризик того, що його квартальний прибуток може більш різко коливатися в залежності від ринкових умов. У I кварталі 2020 року компанія зафіксувала збиток за пайовою цінних паперів в розмірі $814 млн, оскільки через побоювання, пов'язані з пандемією, діяльність була зупинена. За весь 2020 рік прибуток компанії збільшився більш ніж удвічі до $6,3 млрд з $2,8 млрд у 2019 році.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло