Pfizer очікує випустити в продаж ліки від COVID-19 вже до кінця року

Pfizer очікує випустити в продаж ліки від COVID-19 вже до кінця року

Експерти вважають, що ці таблетки можуть повністю змінити ситуацію з коронавірусом

Pfizer очікує випустити в продаж ліки від COVID-19 вже до кінця року
фото www.flickr.com/photos/kick_start/2285116002

Експериментальний пероральний препарат компанії Pfizer для лікування COVID-19 може бути доступний до кінця року. Як повідомив CNBCгенеральний директор Альберт Бурла, якщо препарат буде схвалений Управлінням з контролю за якістю продуктів і ліків (FDA), то він з'явиться в аптеках на всій території США.

Компанія, яка розробила першу схвалену вакцину проти COVID-19 в США спільно з німецьким виробником ліків BioNTech, в березні почала ранні клінічні випробування нової противірусної терапії цього захворювання. Препарат є частиною класу ліків, які називаються інгібіторами протеази, і діє шляхом пригнічення ферменту, який необхідний вірусу для реплікації в клітинах людини.

Інгібітори протеази використовуються для лікування інших вірусних патогенів, таких як ВІЛ та гепатит С.

Експерти в галузі охорони здоров'я вважають, що ці таблетки можуть повністю змінити ситуацію з коронавірусом, оскільки ними можна лікуватися вдома. Їх треба приймати на ранній стадії, вони запобігають розвитку COVID-19 і повинні вберегти людей від попадання в лікарню.

Окрім нових ліків, Pfizer все ще тестує вакцину на дітях у віці від 6 місяців до 11 років.

Раніше в цьому місяці компанія звернулася в FDA з проханням розширити дозвіл на вакцину для підлітків у віці від 12 до 15 років після того, як в ході дослідження було встановлено, що щеплення виявилося на 100% ефективною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті