Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Головою наглядової ради державного «Укргазбанку» став Теймур Багіров

Головою наглядової ради державного «Укргазбанку» став Теймур Багіров

Багіров увійшов до складу наглядової ради «Укргазбанку» ще у 2015 році

Головою наглядової ради державного «Укргазбанку» став Теймур Багіров
Фото: УНІАН

Новим головою наглядової ради державного «Укргазбанку» призначили Теймура Багірова. Таке рішення було прийняте на річних загальних зборах акціонерів, повідомляє пресслужба банку.

«Теймур Багіров призначений головою Наглядової ради «Укргазбанку» у зв’язку із заявою Шреніка Давди про припинення ним повноважень голови Наглядової ради для виконання інших професійних обов’язків», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Багіров увійшов до складу наглядової ради «Укргазбанку» у 2015 році, коли банк розпочав реформу системи корпоративного управління. Він був заступником голови наглядової ради, очолював та входив до складу ключових її комітетів.

Наразі до складу наглядової ради держбанку, крім її голови, входять: Шевальов Артем Валентинович, Давда Шренік Діраджлал (як незалежний член Наглядової ради), Коняс Славомір Роман, Блащук Юрій Олександрович, Волчко Оксана Юліанівна, Улютін Денис Валерійович.

Нагадаємо: у березні державний «Укргазбанк» реалізував на електронному аукціоні OpenMarket 101 лот майна на загальну суму більш ніж 1,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті