Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
У березні дефіцит торгового балансу США досяг рекорду

У березні дефіцит торгового балансу США досяг рекорду

Торгівля гальмувала економічне зростання країни в І кварталі

У березні дефіцит торгового балансу США досяг рекорду
фото www.flickr.com/photos/nattsang/529661295

Дефіцит торгового балансу США в березні підскочив до рекордно високого рівня, що свідчить про те, що торгівля гальмувала економічне зростання в І кварталі, але це, як повідомляє Reuters, ймовірно, було компенсовано високим внутрішнім попитом на тлі масивної державної допомоги.

Економічна активність в Сполучених Штатах відновилася швидше в порівнянні з їх світовими конкурентами. Накопичений попит тягне за собою імпорт, затьмарюючи відновлення експорту і утримуючи загальний торговельний дефіцит на високому рівні. Звіт Міністерства торгівлі в середу також показав, що товарно-матеріальні запаси роздрібних торговців скоротилися в березні, що підкреслює високий внутрішній попит.

«Збільшення товарного дефіциту передбачає, що торгівля гальмуватиме ВВП в І кварталі, – сказав Раян Світ, старший економіст Moody's Analytics в Західному Честері, штат Пенсільванія. – Це не буде великою проблемою, оскільки інші частини економіки, такі як інвестиції бізнесу в обладнання і споживчі витрати, все ще процвітають».

Дефіцит торгівлі товарами зріс на 4,0% до $90,6 млрд минулого місяця, що є найвищим показником за всю історію. Експорт товарів збільшився на 8,7% до $142,0 млрд. Вони були підтримані поставками автомобілів, промислових товарів, споживчих і капітальних товарів, а також харчових продуктів.

Стрибок експорту був компенсований збільшенням імпорту на 6,8% до $232,6 млрд. Значно збільшився імпорт автомобілів, промислових товарів, споживчих товарів і харчових продуктів. Також сильно виріс імпорт капітальних товарів.

Економісти очікують, що дефіцит торгового балансу залишиться високим, принаймні, до кінця року, коли попит повернеться до таких послуг, як авіаперельоти і харчування поза домом після розширення програми вакцинації від COVID-19 для всіх дорослих американців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті