Shell збільшує дивіденди вдруге за пів року на тлі квартального прибутку

Shell збільшує дивіденди вдруге за пів року на тлі квартального прибутку

Компанія повідомила про скоригований прибуток в розмірі $3,2 млрд за I квартал

Shell збільшує дивіденди вдруге за пів року на тлі квартального прибутку
фото www.flickr.com/photos/57156785@N02/42957299971/

Нафтовий гігант Royal Dutch Shell повідомив про прибуток за І квартал, який виявився кращим за прогнози, на тлі вищих цін на сировину і зростаючих очікувань відновлення попиту на паливо.

Як повідомляє CNBC, Shell також збільшила дивіденди приблизно на 4%, що є другим збільшенням за шість місяців, оскільки нафтова компанія намагається переконати інвесторів, що набула більш стабільну основу. Це сталося після того, як Shell вперше з часів Другої світової війни скоротила виплати у квітні минулого року.

Англо-голландська нафтова компанія повідомила про скоригований прибуток в розмірі $3,2 млрд за звітний період. Для порівняння, за той же період роком раніше Shell прибуток складав $2,9 млрд, за IV квартал 2020 року – $393 млн.

За даними Refinitiv, аналітики очікували, що скорегований прибуток за перший квартал складе $3,1 млрд.

Бен ван Берден, гендиректор Royal Dutch Shell, заявив, що компанія зробила «хороший старт» в цьому році і знаходиться «в ідеальному положенні, щоб отримати вигоду з відновлення попиту».

З початку року ціна акцій компанії виросла більш ніж на 9%, впавши майже на 40% у 2020 році.

Чистий борг скоротився на $4 млрд за перші три місяці року до $71,3 млрд. Компанія націлена на скорочення своєї колосальної купи боргів до $65 млрд в рамках планів щодо забезпечення сталого майбутнього.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло