Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Toyota представить свою Corolla з водневим двигуном на гонці Super Taikyu у травні

Toyota представить свою Corolla з водневим двигуном на гонці Super Taikyu у травні

Автомобіль буде використовувати водень для роботи 1,6-літрового 3-циліндрового двигуна внутрішнього згоряння з турбонаддувом

Toyota представить свою Corolla з водневим двигуном на гонці Super Taikyu у травні
фото www.flickr.com/photos/carlosrenteri/2568474708

Японський автовиробник Toyota заявив, що представить автомобіль Corolla з водневим двигуном на одній з найважливіших подій у світі автоспорту в Японії – 24-годинній гонці Super Taikyu, яка проходитиме на трасі Fuji з 21 по 23 травня.

Як повідомляє Engadget, компанія використовуватиме гоночну модель з сімейства Corolla. Автомобіль буде використовувати водень для роботи 1,6-літрового 3-циліндрового двигуна внутрішнього згоряння з турбонаддувом. Двигун для автівки виготовить Центр досліджень водневої енергетики Фукусіми.

Corolla з водневим двигуном буде використовувати систему, аналогічну системі BMW Hydrogen 7. Автомобіль BMW використовує бензин і водень для живлення свого двигуна. Видання зазначає, що від проєкту Hydrogen 7 відмовилися через погану автономність. Автомобіль проїжджає всього 100 км, споживаючи 50 літрів палива через низьку питому енергію водню. Очікується, що «воднева» Corolla запропонує кращі показники.

Попри свої зусилля з розробки життєздатного автомобіля з водневим двигуном, Toyota також докладає певні зусилля в області електромобілів. До 2025 року автовиробник має намір зробити все автомобілі марки електричними. Оголошення було зроблено кілька років тому під час пресрелізу в Токіо. Компанія заявляє, що з самого початку націлена на китайський ринок. Однак Toyota  планує розширюватися і в інших регіонах, таких як Японія, Індія, Європа і США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті