Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Безпілотники німецького стартапу Wingcopter доставлятимуть по 3 посилки за раз

Безпілотники німецького стартапу Wingcopter доставлятимуть по 3 посилки за раз

Компанія вже випустила тестову партію і зараз приймає заявки від клієнтів на перші випробування

Безпілотники німецького стартапу Wingcopter доставлятимуть по 3 посилки за раз
фото Wingcopter

Німецький стартап Wingcopter представив нову модель безпілотника для доставки посилок – дрон-кур'єр Wingcopter 198. Він може доставити відразу декілька посилок в рамках одного рейсу. Розробники вважають, що Wingcopter 198 спростить комерціалізацію логістичних мереж нового покоління і зробить експлуатацію дронів-кур'єрів значно дешевшою.

 «Wingcopter 198 кардинально змінює правила доставки за допомогою дронів – він готовий створити логістичні магістралі в небі», – заявив гендиректор Wingcopter Том Плюммер в інтерв'ю TechCrunch, на яке посилається HighTech Plus.

Крім можливості нести до трьох посилок новий дрон має чудові показники автономності завдяки кільком запатентованим технологіям. Ключова з них – це механізм поворотного ротора, який швидко піднімає безпілотник вертикально вгору, а потім переводить апарат у режим горизонтального польоту. За заявами Wingcopter, такий підхід дозволяє зберегти великий запас ходу при порівняно мініатюрних габаритах і порівняно скромній батареї.

Wingcopter 198 здатний подолати відстань в 75 км або провести в повітрі близько 40 хвилин – залежно від навантаження і типу замовлення. Посилки кріпляться до безпілотника на лебідці, при цьому можливі кілька варіантів доставки – скидання посилки, спуск її на тросі і передача через приземлення.

Система використовує комбінацію з радіомодулів ADS-B, FLARM і Remote ID, а також алгоритми комп'ютерного зору, камери і набір датчиків для відстеження маршруту та посилок, що спускаються по лебідці. Дрон також постачається з вісьмома роторами і двома модулями для гарячої заміни літій-іонних акумуляторів ємністю 814 Вт/год. Вага безпілотника – 20 кг, а вантажопідйомність – 5 кг.

У Wingcopter стверджують, що один оператор може одночасно керувати 10 безпілотниками – більшу частину часу дрони будуть діяти самостійно, а людина буде підключатися до роботи тільки в екстраординарних ситуаціях.

Wingcopter підключаються до наземних центрів управління через LTE і 5G-мережі, які підтримуються супутниковою технологією Iridium. Програмне забезпечення й інтерфейс Wingcopter були розроблені для автономних польотів поза зоною прямої видимості і дозволяють реалізувати повністю автоматизовану доставку, додали представники стартапу.

Компанія-розробник обіцяє налагодити серійне виробництво нових дронів у найближчі місяці – це станеться відразу після того, як Wingcopter отримає необхідні сертифікати від Федерального управління цивільної авіації США (FAA). При цьому Wingcopter вже випустила тестову партію з 100 безпілотників і зараз приймає заявки від потенційних клієнтів на перші випробування.

Як повідомлялося, американський виробник автономних дронів за $999 став «єдинорогом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті