«Оператор ГТС» отримав у 2020 році понад 20 млрд грн прибутку
Компанія наразі заробляє переважно на міжнародних ринках

Згідно з фінансовою звітністю оператора газотранспортної системи України, підтвердженою аудитом, чистий прибуток компанії склав 20,4 млрд грн у 2020 році. Про це повідомляється на сайті оператора.

Інші ключові фінансові показники 2020 такі:
- дохід від діяльності на міжнародних ринках склав 47,5 млрд грн;
- дохід від діяльності на внутрішньому ринку 10,1 млрд грн;
- операційні витрати, 34,6 грн млрд;
- сплачено податків, 14,9 млрд грн;
- EBITDA, 29,7 млрд грн.
«Компанія наразі майже не заробляє на внутрішньому споживачеві: вартість транспортування у кінцевій ціні на газ складає лише 23 копійки/кубометр (без ПДВ) або близько 3%», – зауважили в ОГТСУ.
Нагадаємо: облгази заборгували понад 10 млрд грн – оператор ГТС.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].