У Києві під час локдауну кожне десяте кафе порушувало карантин

У Києві під час локдауну кожне десяте кафе порушувало карантин

Порушення карантину виявлені в понад 1 500 закладів

У Києві під час локдауну кожне десяте кафе порушувало карантин
Фото: pixabay.com

У столиці з початку введення повного локдауна 5 квітня виявили 1 516 закладів, які порушували карантин. Зокрема – 440 закладів громадського харчування, або практично кожне десяте з перевірених. Про це повідомили в Головному управлінні Держпродпотребслужби в Києві, передає УНН.

Так, за результатами перевірок, співробітники Держпродпотребслужби виявили 1516 закладів, які порушували обмежувальні протиепідемічні заходи. Серед них – 440 закладів громадського харчування, 592 об'єктів торгівлі продовольчими товарами, а також 478 об'єктів торгівлі непродовольчими. Також виявили шість дошкільних навчальних закладів, які порушували карантин.

Відзначається, що всього за період локдауна в Києві перевірено 29 957 суб'єктів господарювання. З них 4 711 закладів громадського харчування, суб'єктів торгівлі продовольчими товарами – 11 170 непродовольчими – 13 831, а також 112 дитячих садків.

Нагадаємо, у порушенні карантинних вимог підозрювали мережу магазинів «АТБ», однак згодом Держпродспоживслужба під час перевірки мережі не виявила порушень протиепідемічних заходів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло