Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Tesla запідозрили у порушенні трудового законодавства на будівництві заводу в ФРН

Tesla запідозрили у порушенні трудового законодавства на будівництві заводу в ФРН

Регулятори перевіряють виплати працівникам, дотримання правил робочого часу і умови проживання будівельників

Tesla запідозрили у порушенні трудового законодавства на будівництві заводу в ФРН
фото www.flickr.com/photos/ole_ohlson/51119527944

Німецька влада взялася за вивчення можливих порушень трудового законодавства на будівельному майданчику майбутнього німецького заводу Tesla. Про це із посиланням на Business Insider передає Reuters.

Державне управління з охорони праці та агентство, якому доручено боротися з незаконною працею, вивчають, чи виплачується працівникам мінімальна заробітна плата, а також чи дотримуються компанія правил робочого часу і умов проживання будівельників.

Американський виробник електрокарів прагне якомога швидше завершити будівництво свого заводу недалеко від Берліна, своєї першої гігафабрики в Європі. Спочатку Tesla планувала почати виробництво 1 липня 2021 року, але бюрократичні зволікання і плани побудувати на цьому місці завод з виробництва акумуляторних елементів затримали реалізацію проєкту. З огляду на це старт виробництва в Німеччині був перенесений на кінець 2021 року.

Однак, як стало відомо спеціалізованому німецькому журналу Automobilwoche, завод виробника електрокарів Tesla під Берліном не почне виробництво до кінця січнянаступного року через затримки, пов'язаних з виробництвом акумуляторних блоків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті