У Facebook вирішили залишити акаунт Трампа заблокованим

У Facebook вирішили залишити акаунт Трампа заблокованим

Тим часом Трамп запустив власну соцмережу

У Facebook вирішили залишити акаунт Трампа заблокованим
фото Shutterstock

Незалежна наглядова рада Facebook повідомила, що підтвердила рішення компанії 7 січня про блокування акаунтів екс-президента США Дональда Трампа в Facebook та Instagram, пише Інтерфакс. При цьому рада висловила зауваження до форми, в якій було прийнято попереднє рішення.

«З боку Facebook було невірним накладати таке невизначене покарання, як блокування на невизначений термін, це не відповідає стандартам нашої спільноти, – йдеться в рішенні ради. – Нормальні штрафні заходи компанії передбачають видалення контенту, що порушує правила, призупинення доступу користувача до акаунту на обмежений термін або ж повне видалення сторінки або акаунта порушника».

Рада вважає, що в Facebook повинні переглянути рішення щодо Трампа відповідно до правил, які застосовуються і до інших користувачів. Компанії дали шість місяців на виконання цієї рекомендації.

Нагадаємо, 6 січня, в день штурму Капітолію прихильниками Трампа тоді ще чинного президента закрили доступ в його акаунти в Facebook і Instagram. Його пости зі зверненнями до прихильників із закликом мирно піти додому і не підігрувати тим, хто вкрав у нього перемогу на виборах, були видалені.

7 січня засновник Facebook Марк Цукерберг повідомив, що продовжив на невизначений час блокування акаунтів Трампа, щонайменше до мирної передачі влади команді Джо Байдена.

Акаунти Трампа в Instagram і Facebook були відновлені 16 січня, але у нього немає до них доступу. Він також заблокований на YouTube і в Twitter.

Наступного дня після інавгурації Байдена, 21 січня Facebook передала питання про акаунти Трампа наглядовій раді.

4 травня Трамп запустив власну онлайн-платформу для спілкування зі своїми прихильниками. Його повідомлення, фотографії та відеоролики можна буде поширювати в звичайних соцмережах, але їх не можна коментувати.

Нагадаємо, співробітники Simon&Schuster закликали не публікувати книги авторів, пов'язаних з Трампом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті