В Австралії зняли з продажу маячки Apple AirTag через загрозу дитячій безпеці

В Австралії зняли з продажу маячки Apple AirTag через загрозу дитячій безпеці

Батарейка на маячках знімається надто легко

В Австралії зняли з продажу маячки Apple AirTag через загрозу дитячій безпеці
фото DR

Австралійський ритейлер зняв з продажу маячки Apple AirTag через загрозу дитячій безпеці – батарейки, які надто легко знімаються, пише TJournalз посиланням на Mashable.

Лінійка Apple AirTag буде тимчасово недоступна для покупки в Officeworks. Препарат не буде зберігатися в Officeworks до отримання подальших вказівок від Австралійської комісії з питань конкуренції та захисту споживачів (Australian Competition & Consumer Commission, ACCC).

ЗМІ припускають, що AirTag могли порушити нові австралійські стандарти щодо кнопкових батарейок, які набудуть чинності тільки в червні 2022 року, але АССС закликає постачальників почати дотримуватися їх якомога раніше.

Згідно з цими стандартами, будь-який пристрій із батарейним відсіком має бути сконструйований таким чином, щоб не можна було його відкрити. Для отримання доступу до батарейки AirTag потрібно тільки повернути задню кришку маячка.

Представник Apple заявив Mashable, що AirTag розроблений «відповідно до міжнародних стандартів безпеки дітей, в тому числі в Австралії»: для доступу до батарейки використовується механізм push-and-turn.

Як повідомлялося, Єврокомісія звинуватила Apple в порушенні антимонопольних законів після скарги Spotify.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті