ФОПам та найманим працівникам у «червоних» зонах виплатили 600 млн грн допомоги

ФОПам та найманим працівникам у «червоних» зонах виплатили 600 млн грн допомоги

Допомогу отримали 75 000 найманих працівників та підприємців

ФОПам та найманим працівникам у «червоних» зонах виплатили 600 млн грн допомоги
Фото: pixabay.com

Станом на 6 травня 600 млн грн направили на виплату держдопомоги. Кошти отримали 75 000 найманих працівників та підприємців, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у «червоних» зонах. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки (Мінекономіки).

Зазначається, що 380 млн грн із загальної суми були виділені на допомогу найманим працівникам, а 220 млн грн – ФОПам.

«Зараз більшість регіонів виходять із жорстких карантинних обмежень. Проте отримати допомогу від держави можна впродовж 30 днів з дня запровадження правил «червоної» зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність. Якщо цей регіон було віднесено до «червоної» зони протягом лютого-березня, необхідно звернутися за допомогою через портал або застосунок «Дія» до 19 травня. На сьогодні вже маємо понад 320 000 таких заявок» – прокоментував міністр економіки Ігор Петрашко. 

Петрашко додав, що програма державної підтримки підприємців та найманих працівників буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до «червоної» зони.

З 19 квітня ФОПи та наймані працівники у «червоних» зонах зможуть надсилати заявки на отримання 8 000 грн держдопомоги.Заявки подали 270 000 підприємців та найманих працівників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті