Рівень підтримки України залежить від проведення реформ у галузі управління – Блінкен

Рівень підтримки України залежить від проведення реформ у галузі управління – Блінкен

Він зауважив, що не приховує шоку від руйнування корпоративного управління в «Нафтогазі»

Рівень підтримки України залежить від проведення реформ у галузі управління – Блінкен
Фото: facebook.com/dkaleniuk

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що рівень та якість підтримки України залежить від рівня проведення реформ у галузі управління та антикорупції, й маркером рівня їх проведення є МВФ. Про це повідомила виконавча директорка Центру протидії корупції Дар'я Каленюк за підсумками розмови із держсекретарем США Блінкеном.

Зазначається, що Блінкен не приховує шоку від руйнування корпоративного управління в «Нафтогазі».

«Для нього важливим є сильні антикорупційні інституції, зокрема припинення атак на антикорупційне бюро зі сторони влади. Визначальною буде судова реформа, успішність якої залежатиме від рівня залучення незалежних міжнародних експертів до очищення органів суддівського самоврядування», – йдеться у дописі.

За її словами, держсекретар запитав поради, чим США можуть допомогти Україні ще, окрім висловлення занепокоєння відкатом реформ у галузі антикорупції.

«У США і в держсекретаря є чітке розуміння, що корупція – це загроза нацбезпеці України, прирівняна до воєнної загрози зі сторони Росії», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва. Його візит має на меті підтвердити непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям агресії Росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті