Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Китайська Nio виходить на міжнародні ринки, для старту автовиробник обрав Норвегію

Китайська Nio виходить на міжнародні ринки, для старту автовиробник обрав Норвегію

Автовиробник почне поставки електромобілів в Норвегію восени цього року

Китайська Nio виходить на міжнародні ринки, для старту автовиробник обрав Норвегію
фото www.nio.com

Китайський виробник електромобілів Nio вибрав Норвегію для свого першого виходу на міжнародні ринки. Як повідомляє TechCrunch, Nio планує спочатку вивести на новий ринок свій позашляховик ES8 в цьому році, а у 2022 році – седан ET7. 

Норвезький бізнес автовиробника почнеться з флагманського магазина Nio House в Осло, відкриття якого заплановано на ІІІ квартал. Наступного року відкриються чотири невеликих виставкових зали в інших частинах Норвегії.

За даними Норвезької дорожньої федерації, більш ніж половина нових автомобілів (54,3%), проданих в Норвегії торік, були електромобілями.

За словами засновника Nio Вільяма Лі, відносини компанії з Норвегією сягають до 2018 року, коли Norges Bank, суверенний фонд країни, надав автовиробнику «критичну підтримку» під час його первинного публічного розміщення акцій.

У Норвегії Nio зіткнеться з конкуренцією з боку китайських автовиробників, таких як XPeng, міжнародних конкурентів Tesla і європейських автовиробників, таких як Volkswagen і Audi.

Крім продажу автомобілів, компанія також деталізувала плани з відкриття спеціалізованих сервісних центрів, станцій зарядки автомобілів і станцій заміни акумуляторів Nio Power Swap в Норвегії. До кінця 2021 року компанія планує побудувати чотири станції заміни батарей навколо Осло, а у 2022 році – додаткові станції в норвезьких містах Берген, Тронхейм, Ставангер та Крістіансанн. Команда Nio в Норвегії складається приблизно з 15 осіб, до кінця 2021 року їхня кількість зросте приблизно до 50.

Компанія Nio прозвітувала про постачання 20 060 автомобілів в І кварталі, що на 422,7% більше, ніж за той же період минулого року. Продажі за перші три місяців року також були на 15,6% вищими, ніж в IV кварталі 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті