Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Tesla розробляє платформу даних для власників автомобілів в Китаї

Tesla розробляє платформу даних для власників автомобілів в Китаї

Завдяки платформі власники Tesla в КНР матимуть доступ до даних, які генерують їхні авто

Tesla розробляє платформу даних для власників автомобілів в Китаї
фото www.flickr.com/photos/damienpollet/17508998874

Американський виробник електромобілів Tesla заявив, що розробляє платформу для власників автомобілів в Китаї, яка дозволить їм отримувати доступ до даних, що генеруються їх автомобілями. Як повідомляє Reuters, автовиробник запланував запустити платформу даних вже цього року.

Це вперше, коли автовиробник оголосив про плани надати клієнтам доступ до даних про автомобілі в Китаї, найбільшому автомобільному ринку у світі.

За останні роки автовиробники оснащують дедалі більше автомобілів камерами і датчиками для зйомки навколишнього простору. Контроль використання, відправки та зберігання цих зображень є швидкозростаючою проблемою для галузі і регулюючих органів у всьому світі.

Нагадаємо: у березні влада Китаю, провівши випробування, з'ясувала, що оптичні сенсори електромобілів Tesla здатні передавати зображення. Вони побоюються, що вони будуть передаватися в США, можливо разом з геолокацією, особистою інформацією водія та номерами телефонів, синхронізованих з автомобілем.

Після заборони в'їзду автомобілів Tesla на територію житлових комплексів для військовослужбовців Ілон Маск заявив, що його компанія закриється, якщо її автомобілі будуть використовуватися для шпигунства.

Як повідомлялось, пізніше Tesla зобов'язалася зберігати будь-які зібрані дані в Китаї в азійській країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті