Генеральний директор Commerzbank оголосив про скорочення 10 000 робочих місць

Генеральний директор Commerzbank оголосив про скорочення 10 000 робочих місць

Керівництво банку домовилось з профспілками

Генеральний директор Commerzbank оголосив про скорочення 10 000 робочих місць
фото www.flickr.com/photos/fred_madison/31557979122

Гендиректор Commerzbank Манфред Кноф уклав угоду з співробітниками щодо плану скорочення 10 000 робочих місць по всьому світу.

Як повідомляє CNBC, угода, про яку оголосили представники банку і профспілки, є центральним елементом зусиль Кнофа по оптимізації роботи другого за величиною кредитора країни і повернення його до прибутковості.

«Сьогодні ми зробили важливий крок до досягнення наших цілей по стійким витратам – і до нашої мети – зробити Commerzbank стійко прибутковим», – сказав гендиректор банку.

Нагадаємо: через кілька тижнів після того, як на початку року він став генеральним директором Commerzbank, Knof оголосив про плани скоротити 10 000 робочих місць і закрити сотні відділень в рамках реструктуризації на 1,8 млрд євро ($2,2 млрд).

У січні Кноф сказав співробітникам, що скорочення – це необхідна «гірка пігулка», і в останні місяці керівництво вело переговори про скорочення з представниками профспілок, сподіваючись укласти угоду до щорічних зборів акціонерів банку в травні. Трудова угода передбачає достроковий вихід на пенсію та скорочення робочого дня для літніх співробітників. Також сюди входять вихідні допомоги і програми перепідготовки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті