Попит на електромобілі Tesla рекордний: компанія вже розпродала весь квартальний запас

Попит на електромобілі Tesla рекордний: компанія вже розпродала весь квартальний запас

Сукупні продажі Tesla лише за один місяць перевищили 108 000 машин

Попит на електромобілі Tesla рекордний: компанія вже розпродала весь квартальний запас
Tesla Model 3

Як повідомляє інформоване джерело всередині компанії, Tesla вже розпродала весь запас автомобілів на другий квартал 2021 року за два місяці до його закінчення. Керівництво чекало високий попит на нові версії Model S і Model X, але зростає кількість замовлень і на Model 3 і Model Y, пише HighTech Plus з посиланням на Electrek.

Про високий попит на продукцію компанії в першому кварталі цього року глава Tesla Ілон Маск розповів на нещодавній зустрічі, присвяченій фінансовим підсумкам початку 2021 року.

 «Ми спостерігали реальне зрушення в сприйнятті електромобілів, і наш попит – найвищий з того, що ми бачили. Ми звикли до зниження попиту в першому кварталі, але побачили зростання попиту, який перевершив звичайне сезонне скорочення пропозиції в першому кварталі».

Схоже, що тенденція збереглася і в другому кварталі. І тепер перед компанією стоїть завдання випустити і доставити замовлені автомобілі клієнтам. У другому кварталі Tesla збиралася злегка підвищити обсяги виробництва порівняно з рекордними показниками минулого кварталу – 180 338 автомобілів за три місяці. Цілком можливо, пише Electrek, продажі складуть понад 200 000 електромобілів завдяки потужностям нової шанхайської фабрики.

На ринку електромобілів США перші два місця за перший квартал 2021 зайняли Model Y і Model 3, і тільки третє з гігантським відривом від лідерів дісталося Chevy Bolt. Відрив дуже великий: обох Tesla в США продано 75 337 штук, а Chevy Bolt – 9025 штук. На четвертому місці рейтингу Ford Mustang Mach-e – його продажі склали 6614 штук.

У Китаї Model 3 на другому місці за популярністю, але поступається вона супердешевому двомісному мініелектрокару Wuling Mini EV, який коштує в 10 разів дешевше за Tesla: 96 674 проданих Wuling проти 52 859 одиниць Model 3.

За даними за весь світ в березні було продано 75 888 штук Tesla Model 3, 39 745 штук – Wuling HongGuang Mini і 32 197 – Tesla Model Y. Тобто сукупні продажі Tesla перевищили 108 000 машин.

Як повідомлялося, інженери Tesla сумніваються у впевненості Маска, що вдасться випустити автономне авто до кінця року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті