Криптовалюта Dogecoin знову піднялася завдяки «легкому твіту» Ілона Маска

Криптовалюта Dogecoin знову піднялася завдяки «легкому твіту» Ілона Маска

Покупці в США вже можуть замовити електрокар і розплатитися біткойнами

Криптовалюта Dogecoin знову піднялася завдяки «легкому твіту» Ілона Маска
фото DR

Американський бізнесмен, засновник автовиробника Tesla Ілон Маск запитав у Twitter, чи хотіли б користувачі купувати електромобілі Tesla за Dogecoin – і підняв вартість цієї криптовалюти на 17%.

На своїй сторінці в Twitter Маск відкрив голосування з питанням: «Чи хотіли б ви, щоб Tesla приймала Doge?». На момент написання замітки в опитуванні взяли участь близько 2,6 млн користувачів, 77,1% з яких підтримали ідею засновника компанії.

Твіт Маска знову вплинув на Dogecoin – курс криптовалюти злетів на 17% і вона коштувала $0,52, випливає з даних біржі Binance, ринкова капіталізація становить $65,2 млрд.

Це не перший раз, коли дії Ілона Маска впливають на курс Dogecoin. 9 травня після виходу шоу Satruday Night Live, де Маск пояснив, що таке Dogecoin (криптовалюту названо в честь породи собаки – ред.), і назвав себе «собачим батьком», вартість криптовалюти в якийсь момент впала з $0,66 до $0,50.

У березні Ілон Маск оголосив про початок продажів автомобілів Tesla за біткойни, а 10 травня заявив, що в 2022 році компанія SpaceX запустить до Місяця супутник Doge-1 за контрактом, оплаченим криптовалютою Dogecoin.

Нагадаємо, Ілон Маск зізнався у психічному порушенні, після цього Dogecoin обвалився.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті