Понад 1000 снарядів було випущено з початку тижня по Ізраїлю з сектора Газа

Понад 1000 снарядів було випущено з початку тижня по Ізраїлю з сектора Газа

Система ППО «Залізний купол» перехоплює 85-90% снарядів

Понад 1000 снарядів було випущено з початку тижня по Ізраїлю з сектора Газа
Будинок в місті Ор-Єгуда, який був вражений ракетою, випущеною з сектора Газа 12 травня 2021 року
фото: United Hatzalah

Не менше ніж 1050 ракет і снарядів випущені з понеділка, 10 травня, по Ізраїлю з території сектора Газа. Про це повідомляє Times of Israel з посиланням на ізраїльську армію оборони.

Представник армійської пресслужби Хідаят Зільберман відзначив, що система ППО «Залізний купол» перехоплює 85-90% снарядів, спрямованих на населені райони країни, ще 200 снарядів, випущених в бік Ізраїлю, впали, за його словами, на території самого сектора Газа.

Зільберман відзначив, що у відповідь Армія оборони Ізраїлю завдала ударів по 500 цілях у секторі Газа – знищені члени угруповання ХАМАС, склади зі зброєю та об'єкти інфраструктури.

Відповідаючи на запитання про те, як довго ХАМАС може обстрілювати центральну частину Ізраїлю, прессекретар відповів, що ХАМАС, ймовірно, вичерпує свої арсенали, але все ще може здійснити великі обстріли найближчими днями. 

Нагадаємо: напередодні ХАМАС висунуло ультиматум – вивести всіх ізраїльських військових і поліцію з Храмової гори та з кварталу Шейх Джар в Єрусалимі, де з 7 травня тривають заворушення та сутички.

10 травня із Сектору Гази було здійснено ракетний обстріл півдня Ізраїлю, у деяких населених пунктах спрацювали сирени. Ізраїль відкрив вогонь у відповідь.

Вночі 12 травня ВПС Ізраїлю знищили в Газі керівників військової розвідки ХАМАС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті