Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Бізнесмен у США витратив $5 млн ковідної допомоги від держави на купівлю Ferrari та Bentley

Бізнесмен у США витратив $5 млн ковідної допомоги від держави на купівлю Ferrari та Bentley

Закон про допомогу в зв'язку з COVID-19 розробили для підтримки малого бізнесу

Бізнесмен у США витратив $5 млн ковідної допомоги від держави на купівлю Ferrari та Bentley
фото Pixaby

Американець отримав 5 мільйонів доларів від держави на боротьбу з COVID-19, однак витратив їх на новий автомобіль Ferrari. Федеральні агенти також конфіскували придбані раніше Bentley, Lamborghini й $2 млн з банківських рахунків чоловіка, пише TJournal.

38-річного Мустафу Кадірі заарештували за підозрою в шахрайстві з державною програмою захисту зарплати. Прокуратура центрального округу Каліфорнії повідомляє, що він отримав $5 млн для чотирьох фіктивних компаній і витратив їх на власні потреби: купив спортивні автомобілі Ferrari, Bentley і Lamborghini і оплатив свою відпустку.

Кадірі висунули звинувачення за чотирма пунктами: банківське шахрайство, шахрайство з використанням електронних засобів, крадіжка персональних даних при обтяжуючих обставинах і відмивання грошей. Чоловік себе винним не визнає.

Згідно із заявою прокуратури, Кадірі подав заявки з підробленими даними на отримання кредиту в рамках програми, спрямованої на допомогу з наслідками від COVID-19, в три банки. Чоловік використовував чуже ім'я, номер соціального страхування і підпис. Він також доклав підроблені податкові декларації і дані про кількість співробітників.

Кадірі відпустили під заставу в $100 000. Суд призначили на 29 червня.

Закон про допомогу і економічну безпеку в зв'язку з COVID-19 розробили для допомоги малому бізнесу. В рамках кампанії фірми можуть отримати кредити на суму до $349 млрд під 1%. Згідно з умовами, частина грошей має піти на оплату праці співробітників. У квітні Конгрес погодив додаткове фінансування на суму понад $300 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті