Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Наглядова рада «Нафтогазу» може поповнитися представником США

Наглядова рада «Нафтогазу» може поповнитися представником США

Кабмін пропонує членам ради залишитися ще на рік

Наглядова рада «Нафтогазу» може поповнитися представником США
фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів запропонував членам наглядової ради (НР) НАК «Нафтогаз України» залишитися ще на рік. Зазначається, що НР «Нафтогазу» може поповнитися представником США. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на зустрічі з послами G7 та представництва ЄС в Україні.

«Разом із країнами групи семи й міжнародними фінансовими партнерами ми маємо шанс розпочати нову сторінку у впровадженні реформи корпоративного управління на головних стратегічних компаніях України», – відзначив Денис Шмигаль.

Згідно з повідомленням, держава готова підписати контракти з членами НР на той самий термін, що і з головою правління НАК.

Також Денис Шмигаль відзначив, що на зустрічі з членами наглядової ради НАК вони обговорили можливість приєднання представника Сполучених Штатів. Він додав, що Уряд сподіватиметься на позитивне рішення ради.

«Членам наглядової ради «Нафтогаз України» надійшла пропозиція від акціонера залишитися на рік. За цей час ми проведемо прозорий та публічний відбір кандидатів до нового НР, а вже після цього – конкурс на нового СЕО компанії. Уряд готовий зробити кроки назустріч заради того, щоб забезпечити стабільність компанії в цей перехідний період», – підкреслив Шмигаль.

Раніше Кабмін визначив роботу наглядової ради та правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» у 2020 році незадовільною.

Андрія Коболєва звільнили з посади голови правління НАК «Нафтогаз», оскільки компанія отримала 19 млрд грн чистого збитку у 2020 році, та призначили на його місце в.о. міністра енергетики Юрія Вітренко. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті