Американська ракета Electron не змогла вивести на орбіту два супутники

Американська ракета Electron не змогла вивести на орбіту два супутники

Виникла технічна проблема, яка призвела до провалу місії

Американська ракета Electron не змогла вивести на орбіту два супутники
фото Rocket Lab

Запуск американської ракети Electron 15 травня закінчився невдачею. Ракета Electron в суботу не змогла вивести на орбіту два супутники дистанційного зондування Землі американської компанії BlackSky, нештатна ситуація сталася після запуску двигунів другого ступеня, повідомила розробник носія компанія Rocket Lab, на яку посилається Інтерфакс.

«У ході сьогоднішнього запуску виникла проблема, яка призвела до провалу місії... Проблема виникла незабаром після запуску другого ступеня», – відзначили в компанії.

Міні-супутники вагою близько 60 кг повинні були увійти до складу орбітального угрупування, яке дозволяє отримувати оптичні зображення з роздільною здатністю в 90 см з висоти 420 км.

Запуск легкої двоступеневої ракети з розгінним блоком Kick Stage був здійснений зі стартового майданчика компанії Rocket Lab на півострові Махія в Новій Зеландії.

Ракета Electron зробила свій перший політ 25 травня 2017 року. Нинішня місія стала 20-м польотом ракети, 18 з яких були вдалими.

Як стало відомо, Китай вперше успішно посадив космічний апарат на Марс – до цього лише американцям вдалось здійснити посадку на Червону планету.

Нагадаємо, японський мільярдер, що має летіти на Місяць зі SpaceX, спочатку вирушить на МКС на російській ракеті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті