WOG та OKKO призупинили продаж преміального палива

WOG та OKKO призупинили продаж преміального палива

Реалізацію палива припинили через запровадження урядом держрегулювання цін

WOG та OKKO призупинили продаж преміального палива
Фото: pexels.com

Автозаправні мережі WOG і ОККО призупинили продаж преміального палива через запровадження Кабінетом міністрів (КМУ) граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива і бензину (постанова №474 від 14 травня 2021 року). Про це повідомили пресслужби WOG і ОККО на сторінках мереж у фейсбуці.

«У зв‘язку з оприлюдненням проєкту постанови Кабміну ..., яка передбачає запровадження тимчасового державного регулювання цін на пальне, ми змушені припинити реалізацію преміального пального 95 Mustang та ДП+ Mustang», – йдеться у повідомленні WOG.

«Від сьогодні, 15 травня, у зв'язку із запровадженням державного регулювання цін на пальне на АЗК ОККО тимчасово призупинено реалізацію PULLS 95 та PULLS Diesel», – зазначили в OKKO.

У пресслужбі останньої додали, що продаж пального цих марок за ціною, встановленою урядом на травень, є збитковим для мережі.

Нагадаємо: Кабмін на засіданні 14 травня ухвалив постанову, якою запроваджується граничний рівень торговельної надбавки до середньої ціни дизпалива (7 грн/літр) і бензину (5 грн/літр).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті