Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Суд повторно відсторонив керівника НААН через підозру у хабарництві

Суд повторно відсторонив керівника НААН через підозру у хабарництві

Гадзала відсторонили до 8 липня

Суд повторно відсторонив керівника НААН через підозру у хабарництві
фото: ua.news

Суд повторно відсторонив від посади керівника Національної академії аграрних наук (НААН) Ярослава Гадзала, підозрюваного в хабарництві. Згідно з ухвалою слідчого судді від 17 травня, керівника НААН відсторонили до 8 липня. Про це повідомляється на сайті Національної поліції.

За даними слідства, посадовець сприяв у призначенні на посаду керівника одного з державних підприємств, що входять у структуру НААН. Новопризначений керівник мав не перешкоджати укладанню договорів між держпідприємством і певними компаніями.

Окрім цього, слідчі вважають, що Гадзал сприяв зарахуванню цієї ж людини до списку претендентів на заміщення вакансій академіків і подальшій передачі відповідних матеріалів на розгляд президії НААН. За це він нібито отримав елітний позашляховик.

Наразі досудове розслідування триває, керівнику НААН загрожує від 5 до 10 років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років, а також із конфіскацією майна.

Нагадаємо: у грудні 2020 року Гадзалу оголосили підозру у хабарництві. 28 квітня Київський апеляційний суд вперше відсторонив його від посади

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті