Volocopter представила нову модель аеротаксі для польотів 4 чоловік на 100 км

Volocopter представила нову модель аеротаксі для польотів 4 чоловік на 100 км

Компанія сподівається, що перевозити людей він буде вже через 5 років

Volocopter представила нову модель аеротаксі для польотів 4 чоловік на 100 км
фото DR

Апарат VoloConnect з більшою вантажопідйомністю і з жорстким крилом, розроблений конструкторами німецької компанії Volocopter, доповнить модельний ряд коптерів, призначених для польотів над центральними міськими районами з щільним автомобільним рухом, пише HighTech Plus з посиланням на New Atlas.

Чотиримісний електричний апарат зможе діяти в радіусі 100 км. В повітрі він повинен з'явитися через п'ять років.

З 2013 року Volocopter представив кілька різних варіантів електричних літальних апаратів, які поступово ставали все більш обтічними, надійними і потужними. Основна модель компанії – безпілотний VoloCity, здатний автономно доставити двох пасажирів від одного «Воло-порту» до іншого на відстані до 30 км.

Також розроблено дрон-важкоатлет, що піднімає до 200 кг вантажу. На прохання замовника його адаптували для сільськогосподарських робіт.

Новий VoloConnect дещо відрізняється за конструкцією від попередніх моделей. Найпомітніші відмінності в системі вертикального зльоту і посадки. Тоді як перші апарати, по суті, були збільшеними дронами, новий використовує горизонтальні гвинти для зльоту, а потім спрямовується вперед завдяки двом горизонтальним пропелерам.

Салон став більшим і тепер вміщує до чотирьох чоловік. Запас ходу на одному заряді – 100 км, а максимальна швидкість – 250 км/год. Інженери компанії розробляли і тестували зменшений прототип VoloConnect протягом двох років, а незабаром почнеться тестування повнорозмірної моделі.

Керівництво сподівається отримати дозвіл на польоти VoloConnect протягом п'яти років.

Нагадаємо, розробник літаючих таксі EHang побудує в Італії аеропорт, схожий на дерево.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті