«Укрпошта» вимикає термінали сторонніх банків у відділеннях

«Укрпошта» вимикає термінали сторонніх банків у відділеннях

Відтепер там стоятимуть лише термінали «Укрпошти»

«Укрпошта» вимикає термінали сторонніх банків у відділеннях
Фото: flickr.com

«Укрпошта» з середи, 19 травня, вимикає термінали сторонніх банків у своїх відділеннях – таким чином компанія виступає проти примусового переводу населення у банки для отримання пенсій та субсидій. Про це повідомив директор «Укрпошти» Ігор Смілянський на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, Пенсійний фонд та Управління соціального захисту розпочали примусово переводити людей з інвалідністю на виплати пенсій та субсидій у банках.

Смілянський зазначає, що почав отримувати повідомлення про те, що пенсіонерам та людям з інвалідністю відмовляють в отриманні виплат у відділеннях «Укрпошти». Він додає, що «дав час до 17:00 сьогодні це виправити, але виправлень не було».

Тому голова «Укрпошти» підписав наказ, яким вимикаються всі термінали сторонніх банків у відділеннях. Відтепер там стоятимуть лише термінали «Укрпошти».

Зазначається, що компанія створює гарячу лінію та електронну скриньку для клієнтів, яких примушують відкривати банківські рахунки.

«Після збору інформації будемо подавати колективний позов проти посадових осіб, які порушують Конституцію та Кримінальний Кодекс України», – додає Смілянський.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України схвалив нові тарифи на оплату послуг «Укрпошти», пов’язаних з виплатами й доставленням пенсій, а також грошової допомоги населенню в готівковій формі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті