На McDonald’s подали до суду за расову дискримінацію і хочуть відсудити $10 млрд

На McDonald’s подали до суду за расову дискримінацію і хочуть відсудити $10 млрд

Мережа фастфудів надає перевагу рекламним контрактам з «білими», стверджує позивач

На McDonald’s подали до суду за расову дискримінацію і хочуть відсудити $10 млрд
Байрон Аллен
фото Chris Carlson / AP

Медіакомпанія Allen Media Group, що належить колишньому стендап-коміку, а нині продюсеру і медіамагнату Байрону Аллену, повідомила про подання позову проти мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s.

Позивач добивається від McDonald’s виплати збитку в $10 млрд за «расову дискримінацію в порушення федерального законодавства», пише Коммерсант.

У позовній заяві наголошується, що мережа фастфудів відмовила в рекламному контракті медіакомпанії Entertainment Studios і телеканалу The Weather Channel, які входять в Allen Media Group:

«При річному рекламному бюджеті McDonald’s в $1,6 млрд компанія витрачає на рекламні контракти в медіа, які належать афроамериканцям, всього $5 млн». Таким чином позивачі вважають, що відмова мережі фастфудів від рекламного контракту базується на «расових стереотипах» і сприяє расовій сегрегації.

Коментуючи позов американським ЗМІ, представники компанії McDonald’s повідомили, що нададуть відповідь на ці звинувачення в суді, додавши, що вони вже намітили «істотне збільшення рекламних бюджетів у ЗМІ, що належать різним расовим групам».

Зокрема, в найближчі чотири роки планується в 2,5 рази збільшити витрати на рекламні контракти в медіакомпаніях, що належать чорношкірим громадянам, сказали в McDonald’s.

Як повідомлялося, найбільший банк США виділить $8 млрд на іпотеку темношкірим, при цьому банк обіцяє виділити «десятки мільярдів» на боротьбу з расовою дискримінацією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті