Додаток Wysa для психологічної допомоги на основі штучного інтелекту залучив $5,5 млн

Додаток Wysa для психологічної допомоги на основі штучного інтелекту залучив $5,5 млн

Чат-бот Wysa може надати оперативну підтримку або провести одну зі 150 терапевтичних практик

Додаток Wysa для психологічної допомоги на основі штучного інтелекту залучив $5,5 млн
фото Pixaby

У травні додаток для ментального здоров'я Wysa залучив $5,5 млн від бостонської W Health Ventures, інвестиційної програми Google Assistant, фондів pi Ventures і Kae Capital, повідомляє vc.ru з посиланням на Techcrunch.

У компанії 60 штатних співробітників, у додатку – близько 3 млн користувачів. Додаток працює на Android та iOS, є платна і безкоштовна версії.

За словами гендиректора Джо Аггарвал, люди найчастіше заходять в Wysa, щоб покращити сон, знизити тривогу або виправити щось у стосунках.

«Із трьох млн людей тільки 10% дійсно потребують медичного діагнозу», – розповідає Аггарвал.

Штучний інтелект у додатку може оцінити, наскільки діалог відповідає ознакам депресії або тривожних розладів, і якщо виявить – порекомендує звернутися до лікаря. Якщо в повідомленнях є ознаки членоушкодження, жорстокого поводження, суїцидальних думок, то запропонує зателефонувати в екстрену службу.

Під час розмови Wysa спочатку класифікує твердження користувача, далі вибирає техніку і починає розмову. Технологія підбору постійно вдосконалюється, штучний інтелект проаналізував понад 100 млн розмов.

У розробці допомагають і вчені: педіатри з університету Цинциннаті допомогли розробити модуль для лікування тривоги через Covid-19. А в Вашингтонському університеті продовжують досліджувати, як Wysa допомагає справлятися з психологічними проблемами через хронічні болі, артрит і діабет.

У 2020 році уряд Сінгапуру безкоштовно надавав жителям країни доступ до Wysa, щоб допомогти впорається з емоційними наслідками пандемії.

Нагадаємо, Єврокомісія хоче обмежити використання штучного інтелекту, однак це може дати переваги Китаю.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло