Glaxo готується до наступної пандемії після невдалої спроби з вакциною проти COVID

Glaxo готується до наступної пандемії після невдалої спроби з вакциною проти COVID

Фармгігант веде переговори з урядами про створення центрів по виробництву вакцин для боротьби зі смертельними вірусами майбутнього

Glaxo готується до наступної пандемії після невдалої спроби з вакциною проти COVID
фото www.flickr.com/photos/mualphachi/8006904104

Британський фармгігант GlaxoSmithKline Plc відстав від своїх суперників в гонці вакцин проти COVID-19, але тепер виробник ліків працює над тим, щоб переконатися, що він знаходиться на передньому краї наступної пандемії.

Як повідомляє Bloomberg, за словами Роджера Коннора, керівника відділу вакцин, британський фармгігант веде переговори з урядами Великобританії та інших країн про будівництво об'єктів, які дозволять вивести розробку і виробництво вакцин до наступної кризи. Він сказав в інтерв'ю, що лабораторії запропонують ряд вакцинних технологій для боротьби зі смертельними вірусами майбутнього.

«Коли кожен уряд проведе свій аналіз наслідків цієї пандемії, вони почнуть думати про виробництво в межах своїх кордонів або, принаймні, у своєму регіоні», – сказав Коннор.

Основні центри досліджень і розробок вакцин Glaxo наразі розташовані в Бельгії, Італії та США, а виробничі потужності є у всьому світі, включаючи Великобританію.

Попри те, що Glaxo є однією з найбільших у світі компаній з виробництва вакцин, вона не потрапила до топу лідерів в розробці щеплень проти COVID-19. Агентство зазначає, що мляві зусилля компанії розчарували деяких акціонерів.

Проте, позитивні дані двох випробувань вакцини виробника минулого тижня, спільно з партнерами Sanofi і Medicago, дають підстави вважати, що Glaxo ще може зіграти свою роль в зусиллях по боротьбі з пандемією.

Компанія збирається провести масштабну реструктуризацію, виокремивши наступного року свій підрозділ з охорони здоров'я і з’єднавши підрозділи біофармацевтики і вакцин.

Попри невдачу з щепленням проти коронавірусу, виручка від виробництва вакцин Glaxo за останні чотири роки зросла приблизно на 50%. Одним з провідних препаратів компанії є вакцина проти оперізувального лишаю Shingrix. Коннор анонсував, що вже на підході й інші блокбастери, в тому числі вакцини проти респіраторно-синцитіального вірусу для літніх людей та вагітних матерів, які знаходяться в стадії розширених випробувань.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло