ДФС проводить обшуки в міськраді Кривого Рогу

ДФС проводить обшуки в міськраді Кривого Рогу

Відомство викрило протизаконну схему з тендерними закупівлями

ДФС проводить обшуки в міськраді Кривого Рогу
фото: facebook.com/SFSofUkraine

Державна фіскальна служби (ДФС) викрила протизаконну схему з тендерними закупівлями у міській раді Кривого Рогу (Дніпропетровська область) та наразі проводять там обшуки. Про це повідомляється на сторінці відомства у фейсбуці.

Згідно з повідомленням, обшуки проводяться з метою виявлення і вилучення документів з оформлення зазначених закупівель, чорнових записів, про діяльність зазначених схеми ухилення від сплати податків і розкрадання бюджетних коштів.

Згідно з повідомленням, у 2018-2021 роках через систему тендерних закупівель структурні підрозділи та комунальні підприємства Криворізької міськради уклали договір з окремими товариствами щодо закупівлі товарів (робіт, послуг) на загальну суму понад 1,7 млрд грн, при цьому документально постачання товарів, виконання робіт і надання послуг були відображені з використанням реквізитів підприємств, що мають ознаки фіктивності.

«Протягом тривалого періоду реквізити, документи та печатки зазначених підприємств з ознаками фіктивності використовували службові особи за сприяння посадових осіб структурних підрозділів виконкому Криворізької міської ради з метою ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо: 19 травня ДФС за підсумками обшуків в департаменті земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації вилучила кадастрові справи земельних ділянок Києва, які свідчать про порушення законодавства у сфері орендної плати за землю на понад 100 млн грн. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло