Британія може ввести санкції проти «Північного потоку 2» через затримання Протасевича

Британія може ввести санкції проти «Північного потоку 2» через затримання Протасевича

В Британії впевнені у причетності Москви до інциденту

Британія може ввести санкції проти «Північного потоку 2» через затримання Протасевича
фото Nord Stream 2

Лондон розгляне можливість введення санкцій проти «Північного потоку 2» через інцидент з літаком Ryanair, заявив глава британського МЗС Домінік Рааб, про це передає РБК з посиланням на The Guardian.

З відповідною ідеєю під час виступу міністра в парламенті виступив глава комітету у закордонних справах Палати громад Том Тугендхат:

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Чи зробить Рааб ще один крок і чи закличе він до заморожування проекту газопроводу «Північний потік 2» та експлуатації газопроводу Ямал, який проходить через Білорусь, від якого надходять гроші, які підтримують тиранічний режим Лукашенка?», – сказав він після виступу Рааба.

Рааб в своєму виступі заявив, що «важко повірити», що інцидент з рейсом Ryanair в Мінську стався «без мовчазної згоди Москви».

Водночас він підкреслив, що точної інформації про причетність Росії до події немає. Проте Лондон задумається над санкційним тиском на Росію, сказав міністр.

«Був згаданий «Північний потік» та інші можливості [для санкцій]. Ми розглянемо це питання і проконсультуємося з нашими партнерами, щоб зрозуміти те, на які подальші кроки вони також готові піти», – заявив він після спілкування з депутатами.

Депутат Європарламенту, глава делегації з питань відносин з Білоруссю Роберт Бедронь 24 травня заявив, що до інциденту з літаком Ryanair в Мінську можуть бути причетні росіяни, зазначивши, однак, що ця інформація не підтверджена.

«З нашої інформації випливає, що агенти КДБ були на борту літака і покинули його після посадки в Мінську. Це, ймовірно, в тому числі громадяни Росії, які залишилися в Мінську після посадки. Багато інформації на це вказує», – сказав він.

Гендиректор Ryanair Майкл О'Лірі також стверджував, що на борту літака в числі пасажирів могли бути співробітники спецслужб, і що «співробітники КДБ» могли зійти з рейсу в аеропорту Мінська. Однак про наявність громадян Росії, які зійшли в Мінську, він не згадував.

Нагадаємо, глава Ryanair назвав актом піратствапримушення до посадки літака компанії в Білорусі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло