Renault- Nissan та Hyundai вимушено призупинять виробництво в Індії

Renault- Nissan та Hyundai вимушено призупинять виробництво в Індії

Працівники погрожують страйками через зростання числа випадків COVID-19

Renault- Nissan та Hyundai вимушено призупинять виробництво в Індії
фото www.flickr.com/photos/auto_bird/4269893886

Автовиробники Renault, її партнер по альянсу Nissan Motor і Hyundai Motor зіткнулися з проблемою тимчасового закриття заводів в Індії через зростаючі хвилювання серед робітників, стурбованих зростанням числа випадків зараження COVID-19.

Як повідомляє CNBC, працівники заводу Renault-Nissan в південному штаті Таміл Наду оголосять страйк в середу, оскільки їхні безпекові вимоги, пов'язані з Covid, не були виконані.

Hyundai заявила, що призупинить свій завод в Таміл Наду на п'ять днів, починаючи з вівторка, після того, як кілька робочих влаштували коротку сидячу демонстрацію протесту в понеділок на тлі зростання числа випадків в штаті.

«Керівництво погодилося закрити завод після того, як робітники висловили стурбованість з приводу безпеки після того, як двоє співробітників померли від COVID-19», – заявила профспілка працівників Hyundai Motor India.

Таміл Наду – один з найбільш постраждалих індійських штатів з більш ніж 30 000 випадків захворювання за добу минулого тижня. Штат, який називають «індійським Детройтом», ввів локдаун до 31 травня, але дозволив деяким заводам, в тому числі автомобільним, продовжити роботу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті