Найстаріший автомобільний завод Volvo став кліматично нейтральним

Найстаріший автомобільний завод Volvo став кліматично нейтральним

Завод виробника в Торсланді працює з 1964 року і виробляє близько 300 000 авто в рік

Найстаріший автомобільний завод Volvo став кліматично нейтральним
фото www.flickr.com/photos/61671511@N07/6491712579

Шведський автомобільний концерн Volvo Cars завершив своє майже чотирирічне зобов'язання зробити свій найстаріший і найпродуктивніший завод кліматично нейтральним.

Як повідомляє Automotive News Europe, завод виробника в регіоні Торсланд, недалеко від Гетеборга, відкрився в 1964 році і виробляє близько 300 000 автомобілів в рік.

Електростанція забезпечується екологічно чистою електроенергією з 2008 року і наразі споживає кліматично нейтральне тепло, половина якого виробляється з біогазу, а інша частина – з промислових відходів.

Завод в Торсланді – другий завод Volvo після заводу в Шевде, який у 2018 році домігся кліматичної нейтральності.

Основна причина затримки «озеленення» найстарішого заводу Volvo – наявність малярного цеху. За словами директора компанії з глобальних виробничих операцій Гірта Бруно, споживання енергії в фарбувальному цеху заводу в Торсланді, попри нещодавню модернізацію, утричі вище, ніж в найбільш енергомісткjve процесі на заводі з очищення двигунів в Шевде.

Volvo взяв за мету зробити свою виробничу мережу кліматично нейтральною до 2025 року. Спочатку автовиробник зосередиться на «озелененні» своїх заводів в Європі, а потім продовжить цей процес в США і Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті