Чехія раніше запланованого повністю відкриє ресторани, бари, нічні клуби та інші заклади

Чехія раніше запланованого повністю відкриє ресторани, бари, нічні клуби та інші заклади

Також з 31 травня Чехія відкриє свої кордони для туристів з Словаччини, Угорщини, Польщі, Словенії, Хорватії, Австрії та Німеччини

Чехія раніше запланованого повністю відкриє ресторани, бари, нічні клуби та інші заклади
фото www.flickr.com/photos/kawilson/20666142448

Чеські ресторани, бари, нічні клуби та інші заклади зможуть обслуговувати клієнтів в приміщенні з понеділка, 31 травня. Про це заявив міністр охорони здоров'я Адам Войтех, передає Reuters.  

Чеський уряд, який бореться з однією з найсерйозніших хвиль пандемії у світі, планував відкрити закриті заклади з середини червня. Але минулого тижня Вищий адміністративний суд країни постановив, що загальні обмеження щодо ресторанів є незаконними, на підставі скарги, поданої клієнтом.

«Я не зовсім щасливий, що ми повинні зробити таке радикальне послаблення.  Якби не рішення суду, то я б запропонував дотримуватися дати 14 червня», – сказав Войтех.

З 17 травня ресторанам в Чеській Республіці дозволено обслуговувати клієнтів на відкритому повітрі. Також тоді знову відкрилися школи.

З 31 травня будуть відкриті басейни, сауни і казино, а кількість учасників, допущених до культурних і спортивних заходів, збільшиться.

Чеська Республіка також буде відкрита для туристів з семи країн – Словаччини, Угорщини, Польщі, Словенії, Хорватії, Австрії та Німеччини за взаємними угодами.

Раніше цього року в Чеській Республіці був один з найвищих показників інфікування COVID-19 і смертності на душу населення у світі. Наразі кількість щоденних щеплень досягло близько 100 000. Всього в країні з населенням 10,7 млн осіб було зроблено 5 млн доз вакцини, а 1,37 млн осіб отримали дві дози.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті