Білорусь обмежила імпорт з України

Білорусь обмежила імпорт з України

Країна ввела ліцензії на низку українських товарів

Білорусь обмежила імпорт з України
фото: pixabay.com

Білорусь ухвалила рішення про режим індивідуального ліцензування на імпорт низки українських товарів: кондитерських виробів, шоколаду, соків, пива, посівної техніки тощо. Про це повідомляється на сайті міністерства економіки.

«За оперативною інформацією Білорусь запровадила режим індивідуального ліцензування на імпорт низки українських товарів: кондитерські вироби, шоколад, соки, пиво, плити ДСП і ДВП, шпалери, туалетний папір і упаковка, цегла, керамічна плитка, шкільні ампули, сільгосптехніка для сіяння, пральні машини та меблі. Рішення набере чинності через 10 днів після публікації та розраховане на 6 місяців», – ідеться в повідомленні.

У міністерстві наголошують, що такі дії є необґрунтованими та дискримінаційними. Режим індивідуального ліцензування означає ручне управління ввезенням української продукції до Білорусі. Уряд проводить консультації з виробниками для усунення негативних наслідків дискримінаційних дій уряду Білорусі.

Нагадаємо: Білорусь за підсумками I кварталу 2021 року опустилася на одну сходинку нижче та посіла сьоме місце серед партнерів України у зовнішній торгівлі.

Раніше повідомлялося, що з 29 травня Україна закриває повітряний простір для білоруських літаків.  26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю. 

Нещодавно НКРЕКП заборонила імпорт електроенергії з Росії та Білорусі. Заборона діє до 1 жовтня 2021 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті