Австралійська Qantas пропонує вакцинованим клієнтам безліміт на польоти

Австралійська Qantas пропонує вакцинованим клієнтам безліміт на польоти

В компанії занепокоєні низькими темпами вакцинації

Австралійська Qantas пропонує вакцинованим клієнтам безліміт на польоти
фото Shutterstock

Австралійська авіакомпанія Qantas Airways оголосила нагороди для тих, хто вакцинувався від коронавірусу. Десять сімей з чотирьох осіб, які пройшли вакцинацію, зможуть отримати «мегапризи» у вигляді необмеженої кількості безкоштовних перельотів рейсами Qantas і її лоукостера Jetstar протягом року, повідомив гендиректор компанії Алан Джойс, пише Forbesз посиланням на Bloomberg.

 Крім того, Qantas планує роздати учасникам бонусні милі, знижки та ваучери на квитки.

Необмежені перельоти на рік – це найщедріший бонус з боку австралійського бізнесу, що намагається підштовхнути темпи вакцинації, зазначає Bloomberg. Джойс закликав і інші компанії запропонувати бонуси за щеплення.

«Ми в цьому кровно зацікавлені», – підкреслив він.

Нестача вакцин, бюрократична тяганина і нерішучість населення через можливі побічні ефекти призвели до того, що Австралія відстає від США і багатьох європейських країн за темпами вакцинації, пише Financial Times. Поки що з 26 млн австралійців хоча б перше щеплення від коронавірусу отримали менше чверті. Через новий спалах COVID-19 штат Вікторія наприкінці минулого тижня був змушений оголосити новий тижневий карантин.

В австралійському діловому співтоваристві зростає невдоволення ситуацією, що склалася, відзначає FT. Бізнес попередив, що мляві темпи вакцинації загрожують перетворити Австралію на «державу-ізгоя» і можуть підірвати відновлення економіки після пандемії.

Компанії вже оцінили свої збитки від семиденної ізоляції штату Вікторія в $770 млн.

Як повідомлялося, Австралія виділила $928 млн на відродження авіакомпаній і туризму.

Також ми писали, що з метою відновлення туризму найбільша авіакомпанія Австралії анонсувала рейси «куди-небудь».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло