Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
Найбільша авіакомпанія Австралії анонсувала рейси «куди-небудь»

Найбільша авіакомпанія Австралії анонсувала рейси «куди-небудь»

Компанію надихнув успіх попередньої ініціативи із запуском «польотів в нікуди»

Найбільша авіакомпанія Австралії анонсувала рейси «куди-небудь»
фото www.flickr.com/photos/bob-bovin-photography/34954870904

Після надзвичайно успішної кампанії «Політ в нікуди» австралійська національна авіакомпанія Qantas представила чергову цікаву пропозицію – «польоти куди-небудь».

Як повідомляє CNN, у зв'язку з зупинкою авіації по всьому світу і закриттям багатьох національних кордонів авіакомпаніям доводилося проявляти винахідливість під час простоїв. Зухвалий «політ куди-небудь» Qantas націлений на австралійських мандрівників, які не можуть покинути країну, але все ж хочуть вибратися звідти і відпочити.

Нова програма – це 24-годинна відпустка з Сіднея в Улуру з оглядом визначних пам'яток і проживанням в готелі. Запуск рейси запланований на 5-6 грудня.

У прес-релізі Qantas вказується графік: мандрівники покинуть Сідней о 8 годині ранку, а потім попрямують в напрямку Північної території. Як тільки відвідувачі прибудуть в Улуру, вони зможуть відвідати нічну виставку, з'їсти обід з трьох страв під зірками і почути від членів співтовариства корінних народів про історію і значення Улуру.

Цієї ночі гості зупиняться на престижному курорті Sails in the Desert неподалік. Під час раннього пробудження мандрівники зможуть побачити схід сонця над Улуру, а потім поснідати, перш ніж сісти в літак і повернутися в Сідней.

Улуру – масивне скельне утворення овальної форми, сформоване геологічними процесами близько 680 млн років тому. Розташоване в Центральній Австралії – найпівденнішому адміністративному районі Північної території, в точці, близької до географічного центру континенту.

За міфами аборигенів, колись тут жив господар гори – водяний пітон, на крутому схилі жив чорний варан. Аборигени вважають себе хранителями священної скелі, здійснюють поклоніння і проводять обряди.

Улуру був офіційно закритий для альпіністів в жовтні 2019 року. У типовий рік без пандемії місце щорічно відвідують більше 300 000 чоловік. Висота скелі становить 1142 фути (3746,7 м), що робить її вищою за Ейфелеву вежу.

Пакети економ-класу для «польоту куди-небудь» коштують $1730, а пакет бізнес-класу – $2286.

Нагадаємо: квитки на дальній «рейс в нікуди», запропоновані австралійським авіаперевізником Qantas були розпродані всього за десять хвилин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті