Нацбанк змінив порядок подання банками аудиторського звіту

Нацбанк змінив порядок подання банками аудиторського звіту

Регулятор скасував вимогу про подання звітів у паперовому зброшурованому вигляді

Нацбанк змінив порядок подання банками аудиторського звіту
Фото: bank.gov.ua

Національний банк України (Нацбанк) спростив порядок подання банками щорічного аудиторського звіту разом з відповідною фінзвітністю. При цьому регулятор скасував обов'язкову вимогу про їх подання в паперовому зброшурованому вигляді. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

Відповідні зміни передбачені постановою правління НБУ від 27 травня 2021 року №45 «Про внесення зміни до Положення про порядок надання банком в НБУ аудиторського звіту за результатами щорічної перевірки фінансової звітності». Зміни набувають чинності з 1 червня 2021 року.

Нацбанк нагадав, що в кінці 2020 року дозволив банкам і небанківським фінустановам відправляти документи електронною поштою з накладенням кваліфікованої електронного підпису. Таке рішення прийнято у зв'язку з встановленням карантину та введенням обмежувальних протиепідемічних заходів.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України затвердив підхід до стрес-тестування банків у 2021 році, яке розпочинається у травні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло